E–R 10.00–16.00
Tel. +372 6739333 muuk@nn.ee

Meist

Nurmenukk on lauanõusid ja köögitarbeid müüv Eesti ettevõte, mis teenindab kliente juba aastast 1991. Meid iseloomustavad järgmised märksõnad.


Lai tootevalik


Meil on rikkalik valik lauanõusid, söögiriistu ja köögitarbeid. Kõike, mida vajad toidu valmistamiseks, serveerimiseks ja säilitamiseks. Nii professionaalile kui ka kodukokale.


Kogemused


Meil on lauanõude ja köögitarvete müügi kogemusi üle 30 aasta. Tunneme oma kaubavalikut põhjalikult ja oskame soovitada just sulle sobivaid tooteid. Saame olla sulle partneriks kohviku, restorani või köögi sisustamisel.


Järjepidevus


Suur osa meie valikus olevaid nõusid on ajatu disainiga. Nende tootjad valmistavad neid ka aastate pärast. See annab sulle kindluse, et saad meilt ostetud lauanõusid kasutada pikki aastaid. Üksikud purunenud nõud saad hõlpsasti välja vahetada ilma et peaksid ostma terve uue komplekti.


Lubiana portselan


Oleme uhkusega Poola portselanitootja Lubiana ainuesindajad Eestis. Lubiana portselanitehase nõud on tuntud kvaliteedi ja vastupidavuse poolest. Need klassikalise disainiga kaunid nõud sobivad nii pidulikeks sündmusteks kui ka igapäevaseks kasutamiseks. Lubiana nõud on väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega.

E–R 10.00–16.00
Tel. +372 6739333 muuk@nn.ee
EST